Witam i zapraszam do mojego gabinetu kosmetycznego „Klaudia”. Jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Salon kosmetyczny powstał w 2006 roku, z myślą o osobach, które w miłej atmosferze pragną podkreślić swoje naturalne piękno oraz zadbać o kondycję swojej skóry, a także nie zapominają o tym jak ważna jest równowaga między dbaniem o urodę, rozwojem wewnętrznym, pięknem, sukcesem, dobrym samopoczuciem. Im doskonalsza harmonia między duszą, a ciałem tym lepiej się czujemy.

Z każdym rokiem doskonalę i wzbogacam ofertę gabinetu, proponując profesjonalne zabiegi, dobierane indywidualnie do potrzeb klientek.

W ofercie gabinetu znajdą Państwo tradycyjne i nowoczesne zabiegi na twarz i całe ciało z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu i profesjonalnych kosmetyków. Posiadam stosowne certyfikaty i dyplomy uprawniające do wykonywania zabiegów.
Uczestniczę systematycznie w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. Usługi świadczone w moim gabinecie to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Z myślą o moich klientkach w gabinecie panuje wyjątkowa, przyjazna i intymna atmosfera, w której każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych usług, zabiegów, programów oraz promocji.

Klaudia Dendys